DYSKOGRAFIA

Dyskografia Krzysztofa Dzikowskiego to kilkaset płyt, na których znalazły się piosenki m.in. z jego tekstami, miliony sprzedanych egzemplarzy, wiele złotych i platynowych płyt, nie licząc innych nośników. Od lat jest jego utwory goszczą w polskich i zagranicznych domach. Nie sposób wymienić wszystkich wydań oraz ilości nakładów. Ich liczba stale się powiększa. Najnowsza płyta to „Piątka” Roberta Chojnackiego, której premiera odbyła się 4 listopada 2016.

PIOSENKI KRZYSZTOFA DZIKOWSKIEGO

Piosenki z tekstami Krzysztofa Dzikowskiego można usłyszeć w wykonaniu najlepszych polskich artystów m. in.: Czesława Niemena, Maryli Rodowicz, Niebiesko – Czarnych, Trubadurów, Katarzyny Sobczyk, Anny German, Haliny Frąckowiak, Ireny Jarockiej, Krzysztofa Cugowskiego, Ewy Bem, Alibabek, Jerzego Połomskiego, Ludwika Sempolińskiego, Urszuli Sipińskiej, Haliny Kunickiej, Kariny Stanek, Tadeusza Chyła, Krystyny Jandy, Wojciecha Gąssowskiego, Anny Marii Jopek czy Anny Wyszkoni.

Najnowsza płyta z tekstem Krzysztofa Dzikowskiego.

Więcej informacji w dziale aktualności

„Bądź wśród nas” – 1999

Płyta nie przeznaczona do sprzedaży – 500 numerowanych egzemplarzy, wysłana do Jego Świątobliwości Papieża Jana Pawła II i do rozgłośni kościelnych.

Czerwono Czarni – „Mały Książę – Piosenki do tekstów Krzysztofa Dzikowskiego” – 1998 

„Czerwone gitary we wspomnieniach Krzysztofa Dzikowskiego” – 1997

Streaplers – „Du maste skynda dig” (1987, płyta winylowa)- „Spotkanie starych żółwi” / język szwedzki / K.Dzikowski,S. Krajewski

Helena Majdaniec

Zespół Niebiesko-Czarni

„Przyjdź W Taka Noc”

1965